Intilop, Geliştirilmiş Bin Adet TCP / UDP Oturum Donanım Hızlandırıcısı

Intilop, Geliştirilmiş Bin Adet TCP / UDP Oturum Donanım Hızlandırıcısı ve Çekirdek Bypass’ı Hiper Performanslı Ağ Sistemleri için Linux Sürücüsü Sunuyor

1.nesil TCP-Core 100% nanosaniyede% 95 TCP verimiyle benzeri görülmemiş sayıda 1K TCP ve UDP Seansını hızlandırır ve eski Yazılım-TCP-Yığınından 8 kat daha fazla avantaj sağlar.

Dağıtıma hazır, alt sistem çözümü, ağ OEM’lerine, TCP / UDP Protokolünü işlemek zorunda olan tüm ağ ekipmanı segmentleri için Ultra düşük gecikmeli ve Hiper performans sunar. Altera / Intel ve Xilinx FPGA tabanlı platformlarda bulunur. Artık müşteriler bunu, TCP yazılım yığındaki işlemden çok daha hızlı olan satır hızında başarabilirler. Özellikle, bu TCP / UDP Hızlandırıcısı, hükümet ve özel kurumsal sistem uygulamalarında yeni nesil Cloud Computing, Veri Merkezi, Ağ Güvenliği, Telekomünikasyon ve diğer tüm Hyper-Performance Network Computing sunucu cihazlarına yöneliktir. FPGA platformu, benzersiz işlevsellik, ultra küçük çekirdek boyutu, yüksek performans ve esneklik sunan, ‘kullanıma hazır’ çalışan bir TCP donanım yığını sunar. Tam TCP çekirdeği, bağlantı kurulumu, veri aktarımı, tcp yeniden denemeleri ve bağlantı yırtılması dahil olmak üzere, TCP işlemlerinin tüm aşamalarında CPU katılımı olmadan çalışır. TCP bağlantıları, devam etmekte olan eşzamanlı bağlantıların sayısına bakılmaksızın aynı yüksek verim ve düşük gecikme / işleme sürelerini korur. Bu, sadece 10-20 eşzamanlı TCP Seansı ile çalışırken, kısmi TCP Boşaltma yapan ve çeşitli NIC’lerdeki diğer önde gelen TCP Accelerator ASIC’lerine kıyasla çok büyük bir farktır. 10G ağdaki büyük ve küçük boyutlu veri yükü veri aktarımı için% 95’ten fazla olan eşi görülmemiş TCP verimi, fiili standart olan tipik ana bilgisayar CPU’sunda çalışan TCP / IP yazılımına kıyasla 8 kat daha yüksektir.

Bu platform için özel bir Çekirdek Baypas sürücüsü geliştirildi. İstemciler, TCP donanım hızlandırmasının tüm avantajlarından yararlanmak için Xilinx ve Altera’nın FPGA teknolojisini kullanabilecekler. Müşterilerin kutudan çıkarmaya başlamasına olanak tanıyan önceden test edilmiş TOE / UOE ve S / W sürücü alt sistemi ile birlikte eksiksiz bir FPGA kartı / geliştirme seti verilir.

Önceki 7 nesil Tam TCP Hızlandırıcısı, 128 adete kadar Eşzamanlı TCP Bağlantısı sağlar ve aynı zamanda çoğu FPGA kartında / platformunda mevcuttur.

Bir öncü olarak intilop, 2009 yılında FPGA’lara bir dizi Tam TCP Boşaltma Motorunu teslim eden ilk şirketti. 100 ns düşük gecikmeli MAC + TOE & UOE, sektör uzmanları tarafından ‘Altın Standart’ olarak kabul edildi.

10G TOE tarafından sunulan özelleştirilebilirlikle birleştiğinde yüksek deterministik performans, güvenilir ve kanıtlanmış ultra düşük gecikme süresi, tüm Ağ Ekipmanı üreticileri tarafından kablo hızında rekabet avantajı elde etmek için etkin bir şekilde uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir