Hakkımızda

HAKKINDA

https://gunceltorrenttrackerlistesi.com Tanıtım


Torrent programlarını kullanabilmek için gerekli olan şeylerden birisi de hiç şüphesiz ki torrent tracker listesi. Bu sitemizin asıl amacı kullanıcıların Torrent üzerinden daha hızlı bir şekilde yasal olan programları indirmelerini sağlamaktır sample dissertation proposals what is the abstract in a lab report. İnternet sitemizde yasa dışı herhangi bir içerik söz konusu değildir. Sitemiz her zaman orijinal ürünleri desteklemiştir ve desteklemeye devam edecektir. Sitemizde Güncel Torrent Tracker Listeleri‘ne ulaşabilmeniz mümkündür. Örneğin acil bir dosya indirmeniz gerektiğinde bu Bittorent protokollerini kullanarak işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanıcıların daha hızlı dosya indirmesi için hızlı torrent tracker listeleri paylaşılmaktadır. 2019 güncel torrent tracker listelerine sitemizin anasayfasından ulaşabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan makalelerin tamamı özgün olup başka siteler tarafından kopya edilmesi kesinlikle yasaktır.

 

İLKELERİMİZ – https://gunceltorrenttrackerlistesi.com

  • Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir de tarafsızlık (objektiflik) içinde yaklaşmaktayız.
  • Açıklık: Hiç bir bilgiyi de gizlemeden saklamadan da doğru bilgileri paylaşıyoruz.
  • Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere de doğrudan yada dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA%100 UYGUN – https://gunceltorrenttrackerlistesi.com

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına%100 de uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü de haber, resim, video,metin, bilgi; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin de alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN – https://gunceltorrenttrackerlistesi.com

Email : hayaliadam10( at) gmail.com

Bize ulaşan mailler için de 72 Saat içerisinde de sizlere dönüş yapılacaktır.